MS-Auto.fi

Myllymäenkatu 31

53550 Lappeenranta

Puhelin: 0207 352 780

Avoinna MA-PE 09.00-18.00, LA 10.00-15.00

Haluatko, että otamme sinuun yhteyttä

Viestin lähetys ei onnistunut.
Kiitos yhteydenotosta!

Automyynti

[Panu Behm]

Panu Behm

Automyynti / Ostot

040 484 7757

panu.behm@ms-auto.fi

[Sampsa Karhu]

Sampsa Karhu

Automyynti / Ostot

040 519 4870

sampsa.karhu@ms-auto.fi

[Panu Pääkkönen]

Panu Pääkkönen

Automyynti / Ostot

040 173 3495

panu.paakkonen@ms-auto.fi

[Olli Tapionlinna]

Olli Tapionlinna

Automyynti / Ostot

040 125 2214

olli.tapionlinna@ms-auto.fi

[Kimmo Penttinen]

Kimmo Penttinen

Automyynti / Ostot

040 673 6606

kimmo.penttinen@ms-auto.fi

Ostot

[Markus Sollo]

Markus Sollo

Ostot

040 766 8502

markus.sollo@ms-auto.fi

Sihteeri/Hallinto

[Heidi Kemppi]

Heidi Kemppi

050 549 3556

heidi.kemppi@ms-auto.fi

[Tiia Kankkunen]

Tiia Kankkunen

050 404 2970

tiia.kankkunen@ms-auto.fi

MS-Auto Lappeenranta Myllymäki

MS-Auto Lappeenranta

MS-Auto Lappeenranta palvelee sinua osoitteessa Mylllymäenkatu 31. Tervetuloa!